Nezáväzná konzultácia predaja/prenájmu nehnuteľnosti

Chcete predať alebo prenajať?
Mgr. Marek  Bagoňa

Mgr. Marek Bagoňa

Partner spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak english

„Vďaka skúsenostiam viem vyriešiť aj najzložitejšie prípady.“

„Čo nás nezabije, to nás posilní“, povedal si Marek Bagoňa v roku 2008. Spolupodieľal sa na založení realitnej kancelárie a krátko na to prišla celosvetová hypotekárna kríza a realitný trh sa zastavil.

Ťažké obdobie sa mu aj kancelárii podarilo prekonať a na realitnom trhu v Bratislave a okolí pôsobí úspešne dodnes. Za svoju najväčšiu prednosť v realitách pokladá skúsenosti, lebo vďaka nim vie klientom pomôcť aj v tých najzložitejších prípadoch a dotiahnuť ich do úspešného konca.

S klientmi má veľmi otvorené a príjemné vzťahy a najviac si užíva poslednú časť realitného obchodu – odovzdanie nehnuteľnosti, lebo vtedy sú už stres a komplikované situácie minulosťou a všetko sa nesie v uvoľnenej atmosfére a s dobrým pocitom, že som pomohol nájsť bývanie ďalšiemu klientovi.

Zobraziť 4 ponuky

Ing. Mgr. Michal Bojsza

Ing. Mgr. Michal Bojsza

Partner spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutsch

„Najkrajší je pocit, že ste profesionálne pomohli.“

Rodinná firma zameraná na výstavbu nehnuteľností predurčila pôsobenie Michala Bojszu v realitnom svete. Po naberaní skúseností s predajom nehnuteľností pre developera sa rozhodol ísť vlastnou cestou a založiť si novú realitnú kanceláriu so spoločníkom, ktorý mal skúsenosti z bankovníctva a finančného sektoru.

K predaju každej nehnuteľnosti pristupuje Michal individuálne, zodpovedne ako keby bola jeho vlastná. Aj keď v tomto segmente zažíva rôzne situácie, príjemné aj komplikovanejšie, ten pocit, že ste profesionálne pomohli predávajúcemu a súčasne splnili sen o bývaní novému majiteľovi, je pre neho na nezaplatenie.


Zobraziť 11 ponúk

Ing. Andrea Nagyová

Ing. Andrea Nagyová

Senior maklér, Hypošpecialista

hovorím po slovenskyI speak english

„Mám za sebou veľa úspešných obchodov a spokojných klientov.“

K realitám sa dostala cez schvaľovanie hypotekárnych úverov, posudzovanie nehnuteľností a nadobúdacie zmluvy. Tieto skúsenosti začala naplno uplatňovať v realitnej praxi, kde sa venuje predaju a prenájmu všetkých typov nehnuteľností, sprostredkovaniu hypotekárnych úverov a komplexnému finančnému servisu.

Andrea klienta sprevádza celým procesom predaja alebo prenájmu nehnuteľností. Vidí jeho ciele, požiadavky, životnú situáciu a snaží sa každý prípad riešiť komplexne a individuálne. Prispôsobuje stratégiu a nastavuje jednotlivé kroky tak, aby pre všetkých zúčastnených bol priebeh obchodu bezpečný a príjemný.

O úspechoch svedčia nielen čísla predaných či prenajatých nehnuteľností, ale aj referencie a spokojní klienti, ktorí plynule, bez stresu a starostí dosiahli to, čo práve v danej situácii potrebovali.

Zobraziť 16 ponúk

Petra Pilátová

Petra Pilátová

Senior maklér

hovorím po slovenskyI speak english

„Práca realitnej maklérky je pre mňa šitá na mieru.“

V živote si prešla rôznymi typmi povolaní od umeleckého, kreatívneho až po administratívne, no vždy túžila po práci, ktorá by bola zároveň koníčkom. Prvýkrát si "pričuchla" k realitám v časoch, keď jej rodina predávala v zahraničí dom. Vtedajší maklér posielal klientov na obhliadky a sám sa ani neunúval. Vtedy sa Petre podarilo nájsť kupujúceho po svojej linke a uvedomila si, že toto by mohlo byť pre ňu to pravé povolanie.
Zmysel pre detail, humor, potreba dotiahnuť veci do úspešného konca sú ideálnymi vlastnosťami, ktoré Petra vo svojej práci využíva a aj vďaka nim si dokáže získať dôveru klientov. Keďže robí veľa nad rámec svojej pracovnej náplne, pracovné vzťahy sa pretavujú do kamarátskych.
Baví ju rôznorodosť, spoznávanie nových ľudí a úsmevné situácie a príhody, napríklad keď vám na stretnutie nepríde iba dohodnutý manželský pár, ale aj jeho široká rodina, ktorej termín obhliadky omylom pristal v spoločnom chate.

Zobraziť 8 ponúk

Adrián Madarás

Adrián Madarás

Maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak english

„Mám rád komunikáciu s ľuďmi.“

V minulosti sa dlhodobo venoval úverovému a finančnému poradenstvu v oblasti poisťovania nehnuteľností ako školiteľ aj broker a odtiaľ už bola cesta k realitnému chlebíčku veľmi krátka.

Pri realitných obchodoch je pre Adriána absolútnou prioritou individuálny prístup ku každému klientovi. Pri tejto práci veľmi pozitívne vníma spoznávanie nových ľudí, komunikáciu s nimi, príjemné stretnutia a zaujímavé príbehy.

Navyše oceňuje, že práca realitného makléra nie je jednotvárna, ale vždy iná a kreatívna.

Zobraziť 2 ponuky

Lukáš Mišík, Rsc.

Lukáš Mišík, Rsc.

Maklér

hovorím po slovenskyI speak english

„Vie pohnúť s vašou nehnuteľnosťou správnym smerom.“

Pred niekoľkými rokmi sa rozhodol rozšíriť svoje aktivity a ponoriť sa do sveta nehnuteľností. Aby hneď na začiatku získal kvalitné poznatky z teórie aj praxe
nevyhnutné pre prácu v tejto oblasti, úspešne absolvoval realitný študijný program "Real estate consultant" a získal kariérny titul RSc.

Lukášovým cieľom je klientom pomôcť ušetriť množstvo času, stresu aj peňazí. Preto pri každej nehnuteľnosti dbá na efektívne nastavenie stratégie predaja a venuje nadštandardný servis v oblasti marketingovej prezentácie a to najme v príprave kvalitných fotografií, video prezentácií a homestagingu.

Svet nehnuteľností prináša každý deň množstvo zaujímavých situácií. Lukáš najradšej spoznáva stále nových ľudí, ich životné príbehy a teší ho, že im môže byť oporou pri veľkých životných rozhodnutiach.

Zobraziť 0 ponúk

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

CENTRUM REALÍT je skúsený tím realitných maklérov, ktorých hlavným poslaním je bezpečne vás previesť procesom kúpy, predaja či prenájmu nehnuteľnosti tak, aby ste si na záver mohli užiť radosť z nového bývania. Komunikácia, profesionálny prístup, právna istota i hypotekárne poradenstvo – u nás zastrešíme všetko potrebné až po prepis energií a sťahovanie.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.