Zvoľte druh nehnuteľnosti


Predaj nehnuteľnosti v 3 krokoch

1

Každý prípad je individuálny a preto mu venujeme osobitnú pozornosť. Hneď v úvode vypracujeme analýzu, ktorá pozostáva z posúdenia nehnuteľnosti, kontroly vlastníckych záväzkov a podpíšeme s vlastníkom zmluvu o spolupráci.

2

Následne pripravíme nehnuteľnosť na predaj podľa dohody – home staging alebo virtual staging, fotografie, video, dron, popis, pôdorys... Nehnuteľnosť ponúkneme klientom z našej internej databázy a zverejníme ponuku na relevantných realitných portáloch.

3

Naša realitná kancelária zastreší komunikáciu so záujemcami, obhliadky a vyjednávania. Po nájdení vhodného kupujúceho necháme vypracovať zmluvy a postaráme sa o úradné záležitosti, znalecký posudok, kataster, financovanie i odovzdanie nehnuteľnosti.

Prenájom nehnuteľnosti v 3 krokoch

1

Na úvodnom stretnutí si vypočujeme vašu predstavu o prenajímaní nehnuteľnosti a poradíme vám ako prenajímať efektívne – ako zvýšiť atraktivitu priestoru, po prípade zvážiť investície do zariadenia alebo iné benefity.

2

Nehnuteľnosť zaradíme do inzertnej ponuky a absolvujeme obhliadky s relevantnými záujemcami, ktorých si overujeme z viacerých zdrojov. Je aj v našom záujme, aby to boli zodpovedné osoby, ktoré budú mať platobnú disciplínu.

3

Môžete sa spoľahnúť, že zmluva o prenájme bude obsahovať podstatné body, ktoré treba v priebehu trvania podnájmu dodržiavať. Snažíme sa aktívne riešiť všetky vzniknuté situácie, aby mal majiteľ s prenájmom nehnuteľnosti čo najmenšie starosti.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

CENTRUM REALÍT je skúsený tím realitných maklérov, ktorých hlavným poslaním je bezpečne vás previesť procesom kúpy, predaja či prenájmu nehnuteľnosti tak, aby ste si na záver mohli užiť radosť z nového bývania. Komunikácia, profesionálny prístup, právna istota i hypotekárne poradenstvo – u nás zastrešíme všetko potrebné až po prepis energií a sťahovanie.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.